gruodžio 20, 2016

Žolės pjovimas

Žolės pjovimas – viena iš pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų, kurią siūlome ištisus metus. Jeigu norite, kad veja atrodytų kaip pavyzdinė – ja reikia rūpintis visus metus, o ne tik šiltojo sezono mėnesiais. Jeigu neturite laiko, tačiau greta namų norite turėti žalią kampelį – mūsų paslaugos yra kaip tik Jums!

Žolės pjovimas apima šiuos darbus:

Žolės pjovimas specialia technika.
Žolės tręšimas.
Žolės aeravimas.
Aplinkos tvarkymas ir priežiūra.

Žolės pjovimas reikalauja žinių

Žolė gali būti tiek vienmetė, tiek dvimetė, tiek daugiametė ir kiekviena iš jų reikalauja pelnyto dėmesio. Daugiametė žolė gali net pradėti žydėti, taigi labai svarbu skirti jai užtektinai dėmesio. Ji reikalauja ir daugiau priežiūros, kadangi dėl nuolatinių aplinkos pokyčių ji praranda savo struktūrą, nebeatrodo taip gražiai, spalva labai dažnai tampa nebe tokia ryški. Reguliarus pjovimas padeda užsitikrinti, kad sodo veja atrodys gražiai. Daugelis žmonių nežino, kad vejos pjovimas reikalauja ne tik specialios įrangos, tačiau ir žinių. Būtina išmanyti kiekvieną judesį, kadangi nežinant kaip pjauti galima labai greitai sugadinti ilgai puoselėtą veją.

Kaip išsaugoti gražią veją?

Jeigu norite, kad veja ištisus metus atrodytų gražiai – jai reikia skirti užtektinai dėmesio. Žolės pjovimas – pagrindinis darbas, tačiau greta reikia nepamiršti ir kitų paslaugų bei darbų, kurie atliekami ne tik šiltuoju metų laiku.

Vejos aeravimas. Procesas, kurio metu tarsi vėdinama veja. Kuo daugiau deguonies ji gauna – tuo yra tankesnė ir ryškesnės spalvos.
Samanų naikinimas. Nuo samanų nėra niekas apsaugotas, tad geriausia yra vos tik pamačius jų židinį – skubiai naikinti. Metalinės šluotelės padės nesunkiai panaikinti samanas ir toje vietoje leisti vejai vešėti.
Pažeistų vietų taisymas. Labai negražu, kai tam tikrose vietose, tarpuose nėra žolės. Taip dažniausiai nutinka dėl blogos pjovimo technikos bei įrangos. Kuo greičiau pradėsite žolės auginimo procesą – tuo greičiau galėsite džiaugtis tankia veja.
Įdubų ir iškilimų išlyginimas. Graži veja – lygi veja. Sutvarkyti nelygumus būtina ne dėl estetikos, tačiau taip pat ir dėl saugumo. Juolab, tose vietose veja dažnai auga labai nelygiai.
Nepamirškite, kad žolė taip pat yra augalas, kuriam reikia ir lietaus, ir trąšų. Jeigu natūraliai jų gauti nepavyksta – tokiu atveju būtina palepinti pačiam.

Tik visi darbai derinami tarpusavyje ir atliekami kokybiškai gali užtikrinti, kad veja bus graži ir vešli. Jeigu neturite laiko jos prižiūrėti – palikite darbus mums. Mes turime visą reikalingą įrangą, norą ir žinias, kurios padės išpuoselėti Jūsų veją!

Džiaukitės gražia veja visiškai neįdėdami pastangų! Šiuo metu tai yra įmanoma ir labai lengvai bei pigiai įgyvendinama.