rugsėjo 6, 2016

Augalų tręšimas – aukštai ir vešliai žolei

Sužinokite tręšimo kainą arba susisiekite su mumis el. paštu info@pjovimopaslaugos.lt arba mob. tel. +370 601 35417

Tik tinkamai prižiūrėta ir išpuoselėta veja gali užtikrinti gražų sodą bei jo aplinką. Sveika veja džiugins ne tik šeimininko akis, tačiau taip pat sukels pavydą kaimynams. Asmeninis rojaus kampelis puoštas gražia veja – tai puiki vieta pailsėti ir atsiriboti nuo kasdieninių darbų. Tiesa, graži veja bus tik tokiu atveju, jeigu skirsite jai tinkamą priežiūrą. Tręšimas – neatsiejama graži vejos dalis. Kiekvienam augalui reikia medžiagų, kurios padeda jiems atrodyti ir būti sveikam. Deja, ne visada dirvožemis pagamina tiek ir tokių, kiek reikia. Tokiu atveju įsikišti privalo žmogus.

Jeigu norite, kad veja atrodytų gražiai – ji privalo būti priturtinta azotu, kaliu, kalciu, magniu, siera, geležimi, boru, manganu ir kitomis medžiagomis, kurias galima rasti trąšose. Visi mineralai reikalingi svarbiausioms augalo funkcijoms atlikti. Reguliariai tręšiant garantuojama, kad veja bus tanki, spalva – sodri ir pats augalas – minkštas.

Mūsų tikslas yra reguliariai tręšti ir visapusiškai prižiūrėti Jūsų veją. Sudarome specialų grafiką, kuriame nurodoma, kaip dažnai ir kokiais kiekiais reikia tręšti. Taip pat paskiriamas konkrečios trąšos, kurios reikalingos tam tikrai vejai.

Profesionalų prižiūrima veja atlieka ne tik estetikos, tačiau taip pat ir oro valymo funkciją. Švarus oras greta namų užtikrina, kad žmonės jausis kur kas geriau.
Taip pat žolė garantuoja ir mažesnį oro dulkių kilimą bei akustiniu atžvilgiu mažesnį triukšmą.
Tręšimas būtinas ir siekiant sumažinti dirvožemio erozija.

Mūsų profesionalai parūpins tinkamiausias trąšas, kurios būtinos siekiant turėti gražią žolę. Greta mūsų pasiūlymo rekomenduojama naudoti ir natūralias trąšas, kurias daugelis mūsų turi savo soduose.

Žolės nuokarpos gali būti naudojamos kaip puiki trąša augalams, tad puikiai tinka augalų bei daržovių mulčiavimui. Jos maitins augalų šaknis ir padės Jūsų gėlėms bei vaismedžiams atrodyti taip pat puikiai ir kaip patręštai žolei.
Retas žino, tačiau kavos tirščiai yra stebuklinga trąša, kuri gali padėti tiek Jūsų vejai, tiek augalams vėl atgimti iš naujo.
Mėšlas – dar viena trąša dažnai naudojamas siekiant praturtinti augalus maistingomis medžiagomis.

Kaip mes ir vartojame vitaminus, kad būtume sveiki, taip ir jie reikalingi Jūsų vejai.