rugsėjo 6, 2016

Medžių pjovimas – atsakingas ir rizikingas darbas

Sužinokite medžių pjovimo kainą arba susisiekite su mumis el. paštu info@pjovimopaslaugos.lt arba mob. tel. +370 601 35417

Medžių pjovimas – sudėtingas darbas. Apie tai daugelis net nesusimąsto. Dažniausiai šis darbas paliekamas savo srities profesionalams, kurie ne tik turi reikalingą įrangą, tačiau tai pat žino, kaip taisyklingai pjauti medžius, kad nepakenktumėte greta esančiai aplinkai. Galingų augalų pjovimas tai ne tik darbas. Tai ir atsakingas požiūris į gamtą bei saugią aplinką.

Nežinant, kaip tinkamai reikia nupjauti medį – galima tiek save, tiek kitus pastatyti į komplikuotą situaciją. Mūsų tikslas yra saugiai pašalinti nebereikalingus medžius. Dirbame ne tik greitai, tačiau ir kruopščiai, atsakingai bei saugiai.

Suteikiamos paslaugos:

Medžių nupjovimas ir supjaustymas.
Šakų genėjimas.
Krūmų rovimas ir pjovimas.
Pavojingose vietose esančių medžių šalinimas.
Medžių pjovimas komplikuotose, sunkiai pašalinamose vietose.

Turime visą reikalingą įrangą, kuri padeda medžio pjovimo darbus atlikti greitai ir kokybiškai. Savavališkas medžių genėjimas arba pjovimas viešose vietose yra draudžiamas!

Medžių pjovimo paslaugų kaina gali varijuoti priklausomai nuo daugelio veiksnių: medžių šakotumo, kamieno storio, pavojaus aplinkai pastatams ar net žmonėms, galiausiai, kokia technika bus reikalinga siekiant atlikti darbus.

Pasitikėti mūsų komandos profesionalais verta, kadangi:

Medžių pjovimas jiems yra kasdienybė, tad puikiai žino, kaip kokybiškai atlikti darbus.
Profesionalai turi visą reikalingą techniką.
Darbai atliekami labai greitai, taigi puikiai dirbama esant avaringoms situacijoms.
Garantuojama kokybė, tad rezultatu liksite patenkintas.
Atliekami įvairaus pobūdžio darbai, tad galite kreiptis iškilus bet kokioms problemoms reikalaujančioms medžių pjovimo patirties.

Profesionaliai nupjauti medžiai garantuoja ne tik saugumą, tačiau užtikrinama, kad nebus pažeista medžio pirminė struktūra. Esant poreikiui jis sėkmingai vėl išaugs, tad jeigu norite soduose turėti tankiai liepojančius bei vaisius vedančius medžius – darbus privalu palikti savo srities profesionalams.

Pjovimas būtinas ne tik iškilus avarinei situacijai, tačiau ir įvertinus esamą augalo padėtį. Jeigu kamienas plonas, o šakos sunkios ir storos. Taip pat išvydus nestabiliai atrodančius medžius, kurie gali bet kada nulūžti. Dėl konkretaus atvejo rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie įvertins situaciją ir pasiūlys geriausias medžio pjovimo alternatyvas.