rugsėjo 6, 2016

Aeravimas – pavyzdingos vejos garantija

Sužinokite aeravimo kainą arba susisiekite su mumis el. paštu info@pjovimopaslaugos.lt arba mob. tel. +370 601 35417

Kiekvienas asmuo, kuris greta savo namų turi žalią kampelį, kaip įmanydamas stengiasi išlaikyti jo grožį. Deja, vien noro nepakanka. Būtina nuolatinė priežiūra, o kartais tenka net kreiptis į specialistus, kurie gali atgaivinti, paskatinti augti, pagražinti esamą žolę. Siekiant, kad veja būtų graži – privalu komplektuoti skirtingus priežiūros darbus. Vejos pjovimas, tręšimas, aeravimas, laistymas ir kiti darbai padeda užauginti žalią, tankią žolę.

Aeravimo tikslas, kad veja gautų užtektinai deguonies, vandens bei mineralų, kurie būtini kiekvienam gyvam organizmui. Proceso metu daromos skirtingo dydžio duobutės. Per jas žemė yra prisotinama vandeniu, naudingosiomis medžiagomis bei deguonimi. Gavusi gyvybei puoselėti reikalingų medžiagų veja pradeda kur kas intensyviau augti, atrodo sveikai. Pamaitintos šaknys turi kur kas daugiau energijos, tad atstatomas ne tik dirvožemio, tačiau taip pat ir pačio augalo struktūra.

Kodėl būtinas toks dirvožemio maitinimas? Kadangi tankus dirvožemis užkerta kelią augalų šaknims įsisavinti jiems reikalingas medžiagas. Specialiai padarytos duobutės padeda reikalingiems mineralams pasiekti gilesnę žemės dalį. Tai pašalina žolės nepriteklių, ligas.

Aeravimas reikalingas, jeigu:

Ant vejos paviršiaus nuolatos vaikščiojama, judama ir to įtakoje dirvožemio paviršius yra per tankus.
Norint atgaivinti jau kiek suvytusią veją. Tai pats paprasčiausias būdas susigrąžinti gražią namų aplinką. Kitu atveju reikėtų visiškai išarti ir iš naujo sėti.
Jeigu nežinote, ar aeravimas Jums reikalingas – galima atlikti specialius tyrimus. Jų metu išsiaiškinama, ar egzistuoja dirvožemio sluoksniavimasis. Tiksliai žinant, kad ši problema egzistuoja – būtina aeruoti dirvožemį. Tik tokiu atveju turėsite gražią, žalią bei tankią veją.

Aeravimas geriausiai suveikia, kai procesas atliekamas žolės augimo metu. Rekomenduojame jį atlikti ankstyvą pavasarį. Tuomet, kai gamta bunda ir vejai, taip pat kaip ir kitiems augalams, labiausiai reikia mineralų. Aeravimas sėkmingai atliekamas iki rudens. Svarbiausia, kad žolė visada turėtų jai reikalingą vandens kiekį.

Aeravimas – greitas, paprastas ir labai naudingas reiškinys, kuris gali padėti sukurti estetiškai patrauklią veją. Padėkite savo vejai pradėti kvėpuoti iš naujo. Suteikite jai galimybę vėl būti gražiai ir patraukti pavydžių kaimynų dėmesį.